tel.:608 079 454 lub 41 25 43 800

e-mail: kontakt@t-meble.pl

Meble na wymiar

Produkcja mebli to nasza codzienność, zajmujemy się tym już od ponad 20 lat. Przewaga mebli na wymiar nad sklepowymi i gotowymi produktami jest widoczna gołym okiem. Głównymi zaletami zabudowany na zamówienie jest dostosowanie mebli do potrzeb klienta, maksymalnie wykorzystanie przestrzeni użytkowej i dopasowanie zabudowy do pomieszczenia.

Gotowe, sklepowe meble często nie spełniają swojej roli, są zbyt płytkie, mają za duży lub za mały rozstaw półek, często są też wątpliwej jakości. Zdarza się, że nie pasują do wymiarów pomieszczenia zostawiając puste, niewykorzystane przestrzenie, a przy tym trzeba je poskładać i zamontować własnymi rękoma.

Meble na zamówienie doskonale spełniają swoją rolę w każdym pomieszczeniu, kuchni, sypialni, przedpokoju, korytarzu czy salonie. Są idealne do pomieszczeń o nietypowych wymiarach, wąskich, z dużą ilością wnęk, skosów, jak i również do dużych, obszernych i przestronnych wnętrz.

Meble na wymiar wykonane przez naszą firmę to gwarancja jakości, użyteczności i solidności. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów renomowanych producentów. Korzystamy z rozwiązań najlepszych firm z branży takich jak: BLUM, PEKA, REJS, HETTICH, GTV, KOMANDOR, LAGUNA czy SEVROLL. Posiadamy też szeroki wybór kolorów i laminatów z uwzględnieniem najnowszych trendów branży meblowej jak np. wysoki połysk frontów meblowych high gloss oraz akryl.

W ofercie firmy Meble Turakiewicz znajdą Państwo zarówno meble nowoczesne jak meble tradycyjne i klasyczne. Produkujemy szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi, dopasowane pod wymiar każdej wnęki. Meble kuchenne, które idealnie wypełniają przestrzeń każdej kuchni. Nietypowe łóżka do sypialni, szafy wolnostojące z dowolnym rozłożeniem półek, meble do łazienek, biur, a także regały do sklepów. Wykonujemy też zamówienia indywidualne.

Zamówienie w naszej firmie jest niezwykle proste. Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się na konsultacje i pomiar.Copyright © 2016, Turakiewicz Meble All Rights Reserved.

Projekt i wykonanie: Digital-it.pl